logowanie
rejestracja / zapomniałeś hasła? zamknij
MATERAC BONELOWY BRUKSELA-M&K Foam Koło-Materace-
277.20

MATERAC BONELOWY BRUKSELA
Wytrzymały i elastyczny materac, dostępny w wielu opcjach. Będzie służył każdemu klientowi przez długie lata i zapewni mi zdrowy i wygodny sen.
Materac Alpha-M&K Foam Koło-Materace-
489.50

Materac Alpha
Potrzebujesz wygodnego materaca co jest solidnie wykonany? Materac Alpha dzięki sprężynom służy przez długi okres i zapewnia komfortowy sen.
Materac Barbados-M&K Foam Koło-Materace-
322.30

Materac Barbados
Dwustronny materac, co z letniej strony została wykorzystana bawełna, a z zimowej naturalna owcza wełna. Wygodny i zdrowy sen jest gwarantowany.
Materac Futon Arona-M&K Foam Koło-Materace-
239.80

Materac Futon Arona
Praktyczny i solidnie wykonany materac, nadaje się do łóżka dziecięcego ale i osoby dorosłej. Jest wyposażony w pokrowiec całkowicie bawełniany,co...
Materac Genewa-M&K Foam Koło-Materace-
290.40

Materac Genewa
Materac ze sprężynami jest wygodny i wytrzymały. Pianka poliuretanowa gwarantuje miękkość i poprawne ułożenie ciała. Posiada pikowany pokrowiec.
Materac Kokos-M&K Foam Koło-Materace-
454.30

Materac Kokos
Wygodny materac i uniwersalny. Wykorzystane materiały zostały tak połączone aby materac spełniał wymagania i oczekiwania każdego klienta.
Materac Kokos Medium-M&K Foam Koło-Materace-
331.10

Materac Kokos Medium
Materac idealny dla osób z alergiami. Jest higieniczny, a zarazem wygodny. Materiały z których jest wykonany są najwyższej jakości.
Materac Korfu-M&K Foam Koło-Materace-
398.20

Materac Korfu
Materac posiadający sprężyny z oby stron. Jest dostępny z dwoma pokrowcami do wyboru. Zapewni Ci wygodny i relaksacyjny sen.
Materac Lindos-M&K Foam Koło-Materace-
543.40

Materac Lindos
Materac obłożony przekładką i pianką poliuretanową. Zapobiega poceniu się i pokrowiec można prac.
Materac Martinique-M&K Foam Koło-Materace-
334.40

Materac Martinique
Materac wykonany ze sprężyn, przekładki oraz pianki poliuretanowej. Jego pokrowiec jest dwustronny, z jednej bawełną, a z drugiej owczą wełną.
Materac Midas-M&K Foam Koło-Materace-
512.60

Materac Midas
Elastyczny i wytrzymały materac Midas. Zapewnia komfortowy odpoczynek, a jego pokrowiec jest wykonany z trudnopalnego materiału.
Materac Midi-M&K Foam Koło-Materace-
470.80

Materac Midi
Elastyczny materac wykonany z pianki poliuretanowej, przekładki tapicerskiej oraz sprężyn. Wytrzymały i dostępny razem z trudnopalnym pokrowcem, co...

góra
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN