Menu

Przestrzeń pokoju dziecięcego powinna zapewniać dziecku bezpieczeństwo, możliwość kreatywnego rozwoju, a także umożliwiać wypoczynek. Przyjazne wnętrze zapewni dziecku możliwość ciągłego rozwoju, a także odpoczynku w dogodnych warunkach. Pokój dziecięcy powinien być wyposażony w praktyczne meble, w których zmieszczą się nie tylko elementy garderoby, ale również zabawki, książki oraz inne przedmioty, które maluch lubi mieć w swoim pobliżu, jednakże porozrzucane po pokoju zmniejszają go, a także sprawiają wrażenie chaosu. Najlepszym wyborem do wspomnianej przestrzeni będą meble, które „rosną razem z dzieckiem”.

Produkty

story so-07 stolik nocny
279.00
STORY SO-07 STOLIK NOCNY
Stolik nocny STORY SO-07 to nowoczesny mebel, który...
story so-08 ŁÓŻko z materacem
1169.00
STORY SO-08 ŁÓŻKO Z MATERACEM
Jednoosobowe łóżko STORY SO-08 to wysoce estetyczna...
story so-10 kontener
399.00
STORY SO-10 KONTENER
Kontener STORY SO-10 to zgrabna konstrukcja, która...
story so-11 komoda
649.00
STORY SO-11 KOMODA
Komoda STORY SO-11 to zgrabna konstrukcja, która w...
story so-02 regaŁ 1s
689.00
STORY SO-02 REGAŁ 1S
Regał STORY SO-02 to masywna konstrukcja wolnostojąca,...
story so-03 biurko 1d1s
509.00
STORY SO-03 BIURKO 1D1S
STORY BIURKO 1D1S SO-03
story so-04 nadstawka
419.00
STORY SO-04 NADSTAWKA
Nadstawka STORY SO-04 to wysoce estetyczna bryła, która...

Proste i stylowe meble dziecięce

Przestrzeń, w której będzie przebywać dziecko, powinna być nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale również wysoce estetyczna. Wybrane meble powinny być przede wszystkim bezpieczne. Co to właściwie oznacza? Solidne konstrukcje stworzone są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na pchnięcia, a także szturchnięcia, które mogłyby doprowadzić nie tylko do zniszczenia mebla, ale również do jego przewrócenia się. Najlepszej jakości będą konstrukcje, które stworzone są z wysokogatunkowego drewna naturalnego, na którym widoczne jest usłojenie, które wprowadza do przestrzeni przytulny nastrój. Meble mogą być pokryte także farbą ekologiczną z wcześniej wykonanym atestem nieszkodliwości poszczególnych substancji. Pokoje dziecięce powinny być zgodne z zasadami ergonomii, jednocześnie powinny odpowiadać gustowi, a także charakterowi malucha. Jeżeli chcemy stworzyć przestrzeń nowoczesną, warto postawić na klasyczne rozwiązania, które nigdy nie wyjdą z mody. Prosta konstrukcja mebli zestawiona z klasycznym dekorem drewna oraz wysoce estetycznej bieli jest wyznacznikiem modernistycznego pomieszczenia. Do pokoju dziecięcego można wprowadzić meble o lekko zaokrąglonych krawędziach, żeby dziecko nie wyrządziło sobie krzywdy. Aby pokój dziecięcy nie był zbyt minimalistyczny, warto wprowadzić do niego dekoracje w odcieniu kontrastującym z ogólnie przyjętą stylistyką, tj. mocne wybarwienia o ciekawym odcieniu. Należy jednak przestrzegać natłoku kolorów, wzorów oraz kształtów, który może zaburzać sen dziecka, a także niekorzystnie wpływać na jego nerwy — lepszym rozwiązaniem będą kolory neutralne i nadzwyczaj spokojne.

Meble Ada - internetowy sklep meblowy

Meble ADA to sklep meblowy, który działa w formie stacjonarnej, a także internetowej. Sklepy stacjonarne znajdują się w Przeworsku na ul. M.C. Skłodowskiej 5, w Leżajsku na ul. Polnej 14 oraz w Tarnobrzegu na ul. Gazowej 1, oraz Stalowej Woli na ul. Niezłomnych 88. Meble ADA prowadzi również sklep internetowy, oferując meble dostępne bezpośrednio z magazynów firmy Meble ADA

Nowoczesny sklep internetowy oferuje dostęp do meblowych inspiracji, artykułów na temat modnych aranżacji wnętrz, jak również możliwość swobodnego przeglądania asortymentu, a w razie potrzeby zadanie pytania wirtualnemu asystentowi, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące wykonania mebla, jego możliwej aranżacji oraz sposobu dostawy. W asortymencie sklepu Meble ADA znajdują się przede wszystkim meble do pokoju dziennego, salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki, które wykończone są w estetyce nowoczesnej czy nieco bardziej tradycyjnej. Sklep oferuje duży wybór mebli do każdego pomieszczenia, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klienci z pewnością znajdą meble, które spełniają ich wymagania estetyczne oraz jakościowe. W sklepie meblowym internetowym dostępne są meble z kategorii np. krzesła, łózka, narożniki, fotele, stoły.

Dzięki meblom od polskich, a także zagranicznych producentów klienci mogą zgrabnie udekorować swoje mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Meble ADA jak większość firm swoją działalność rozpoczęła w latach 90. XX wieku i od tamtego czasu zbiera cenne doświadczenie, dzięki któremu może zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Od początków działalności firma utrzymuje się na wysokiej pozycji na rynku meblowym, co wskazuje na zaufanie klientów do marki, a także na wysokiej jakości meble, które wytrzymują wiele lat codziennego użytkowania.

ostatnie komentarze

PARMA ZESTAW WYPOCZYNKOWY
Solidna konstrukcja, szybka dostawa
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN