Menu
wróć
06 / 24 / 2021

Kuchenne meble modułowe, co to takiego?

Kuchenne meble modułowe, co to takiego?

Coraz większą popularnością cieszą się kuchenne meble modułowe, które są idealną alternatywą dla mebli na wymiar, szczególnie gdy masz małą i nieustawną kuchnię. Kuchnia jest przestrzenią, która powinna być przede wszystkim wygodna w codziennym użytkowaniu - ergonomiczna i nadzwyczaj funkcjonalna. Nie jest łatwo stworzyć taką kuchnię, gdy musisz mierzyć się z nietypowym układem ścian, np. skosami. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem wydaje się opcja zamówienia mebli na wymiar, jednakże warto pamiętać, że nie jest to najtańsze rozwiązanie. Czym są meble kuchenne modułowe i czy warto w nie zainwestować?

 

zestaw mebli do kuchni


Dobierz meble do indywidualnych potrzeb 

Kuchnie modułowe to zestawy pojedynczych mebli dostępne w tej samej stylistyce, aczkolwiek w innych rozmiarach, dzięki czemu użytkownik może swobodnie zaaranżować każde pomieszczenie. Producenci mebli modułowych do kuchni oferują szeroką gamę wersji kolorystycznych, a także materiałów, dzięki czemu meble będą dostępne w szerokiej gamie cenowej - będzie można ją dostosować do aktualnego budżetu. Dlaczego modułowe meble cieszą się taką popularnością? Przede wszystkim zakupiona przez Ciebie konfiguracja wcale nie musi być ostatecznym rozwiązaniem. W każdej chwili możesz zmienić dotychczasowy układ mebli, jak również dokupić kolejny mebel z kolekcji i dodać go do stworzonej aranżacji. Dzięki meblom modułowym sprawisz, że Twoja kuchnia stanie się funkcjonalnym i wygodnym miejscem. Ogromną zaletą modułowej kuchni jest to, że pozwoli Ci ona maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Przykładem zestawu mebli kuchennych modułowych jest model ELIZA 2.20, do którego można dokupić poszczególne elementy, aby zmienić pierwotną aranżację.

 

zestaw białych mebli kuchennych


Kuchnia modułowa czy kuchnia na wymiar?

Jak już wspomnieliśmy, kuchnia modułowa jest alternatywą do kuchni na wymiar, ponieważ przyciąga możliwością zmiany aranżacji w każdej chwili, jak również jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna pod względem finansowym. Oczywiście każda ze wspomnianych opcji ma swoje zalety i wady, jednakże ostateczny wybór zależy tylko do Ciebie. Kuchnia modułowa jest tańsza od zabudowy na wymiar, która jednak jest mocno spersonalizowana i w pełni przystosowana do aranżowanego pomieszczenia. Wysokość blatu roboczego można dostosować do użytkowników, natomiast w przypadku szafek kuchennych modułowych dostępne są wyłącznie standardowe wysokości, np. 91 cm i 82 cm. Zdecydowaną zaletą kuchni modułowej jest możliwość mieszania stylów oraz kolorystyki mebli.


komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN