Menu
wróć
07 / 02 / 2018

Kuchnia modułowa – sposób na udaną aranżację

Kuchnia modułowa – sposób na udaną aranżację

Meble modułowe cieszą się dużą popularnością. Zamiast kupować w salonach meblowych gotowe zestawy, wielu użytkowników wybiera szafki o określonych rozmiarach, które tworzą funkcjonalną i świetnie dopasowaną do wnętrza zabudowę. Szczególnie doceniane są kuchnie modułowe. Dzięki odpowiedniej liczbie szafek kuchennych oraz ich konkretnym wymiarze, kuchnia staje się maksymalnie funkcjonalna i nowocześnie wyposażona. 

 

Piękno tkwi w … modułach

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. To w niej spędzamy najwięcej czasu i wykonujemy przeróżne czynności. Kuchnia kojarzy się już nie tylko z gotowaniem i jedzeniem, ale też ze spotkaniami przy stole, kawą z przyjaciółmi, a nawet przesiadywaniem dla przyjemności, przeglądaniem czasopism i planowaniem przyjęć. Bardzo ważne jest więc wyposażenie kuchni w taki sposób, żeby umożliwiała wszystkie te czynności. Niestety często wnętrze mimo swojej rangi otrzymuje mały metraż i jego właściciel nie może sobie pozwolić na zakup i wstawienie gotowych mebli. Mogą one także zmniejszać funkcjonalność kuchni ze względu na określoną z góry liczbę szafek, szuflad i półek. Sposobem na udaną aranżację kuchni staje się dlatego kuchnia modułowa. W ramach danej kolekcji dostępne są różne modele szafek, które można dowolnie skompletować. Dla większej kuchni kupujemy ich więcej, dla mniejszej tylko kilka, by nie zaburzyć jej przestrzeni. Wówczas mamy pewność, że wnętrze zostanie maksymalnie wykorzystane, a przy tym będzie w nim odpowiednio dużo miejsca do swobodnego poruszania się lub zagospodarowania go np.: na mały stół z krzesłami. Niekwestionowaną zaletą kuchni modułowej jest również efekt końcowy, a dokładniej estetyczna i nowoczesna aranżacja pomieszczenia. Szafki dokładnie dopasowane do przestrzeni i układu kuchni. Jej zabudowa w rezultacie kształtuje spójny, piękny wygląd pomieszczenia. 

 

Kuchnia modułowa w Meble Ada

W ofercie naszego sklepu online również znajdują się kuchnie modułowe, idealne do tworzenia różnych aranżacji pomieszczenia. To zarówno szafki dolne i górne, szafki narożne, szafki typu słupek, szafki pod zlewozmywak, szafki do okapu, a także fronty do zmywarki. Dzięki nim można stworzyć doskonale dopasowaną do kuchni zabudowę, w której znajdą się wszystkie niezbędne sprzęty. Do wyboru jest wiele wariantów wybarwienia frontów – od praktycznych brązów, po płytę z połyskiem. Kolekcja mebli kuchennych MODENA zawiera proste meble, z metalowymi uchwytami. Świetnie sprawdzą się one zarówno w kuchniach klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Wystarczy wybrać ich odpowiednią opcję wykończenia. System kuchni modułowej Modena jest polecany zarówno do kuchni małych, w których nie ma zbyt dużo miejsca na meble, jak i do kuchni otwartych na salon, gdzie ważne jest dopasowanie zabudowy do reszty aranżacji. Kuchnia modułowa Modena nie ogranicza żadnego pomysłu na kuchnię i pozwala stworzyć wnętrze ściśle dopasowane do potrzeb domowników.

 

komentarze

Średnia ocena: /5 na podstawie 1 opinii
Iza
Meble kuchenne powinny być pojemne, funkcjonalne, aby gotowanie sprawiało radość.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN