Menu
wróć
05 / 26 / 2022

Meble kuchenne modułowe - czy warto?

Meble kuchenne modułowe - czy warto?

Z pewnością kuchnie modułowe to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które coraz bardziej zyskuje na popularności w dzisiejszych czasach. Meble kuchenne modułowe zapewniają maksymalne wypełnienie przestrzeni kuchennej w sposób praktyczny i funkcjonalny. W przeciwieństwie do mebli na wymiar, meble kuchenne modułowe stanowią tańszą i szybszą alternatywę. Mogą być wykorzystane zarówno w małych, jak i przestronnych kuchniach o dużej powierzchni. System modułowy zapewnia wysoką swobodę w indywidualnym wyborze odpowiednich szafek kuchennych. Meble kuchenne modułowe pozwalają na tworzenie wielu, ciekawych konfiguracji w Twojej kuchni.

 

meble kuchenne modułowe

 

Zalety mebli kuchennych modułowych

Twoje samopoczucie w kuchni w głównej mierze zależy od mebli kuchennych. To właśnie w pomieszczeniu, jakim jest kuchnia spędzamy sporo czasu w ciągu każdego dnia. Dlatego też ważne jest, aby zadbać o jej odpowiednie i bezpieczne wyposażenie. Meble do kuchni modułowe nie tylko pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu do mebli na wymiar. Poprzez system modułowy, możesz dobrać odpowiednią ilość szafek, tak, aby funkcjonalnie zagospodarować Twoją przestrzeń. Możliwości, jakie dają meble kuchenne modułowe pozwalają na organizację kuchni według własnych potrzeb w atrakcyjnej cenie. W ofercie sklepu mebleada.pl znajduje się wiele szafek modułowych, które w prosty i szybki sposób można połączyć w każdej kuchni. Model Eliza EZ3/G60 jest kompatybilny z wieloma innymi szafkami dostępnymi w tym samym modelu. W szybki sposób stworzyć można odpowiadający wymiarom Twojej kuchni komplet, który sprawdzać się będzie każdego dnia.

 

meble kuchenne modułowe

 

Jak zaplanować funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni za pomocą mebli kuchennych modułowych?

Z pewnością w pierwszej kolejności zwróć uwagę na wymiary odpowiadające Twojej kuchni. Następnie zadbaj, aby szafki górne odpowiadały szafkom dolnym. W ten sposób zapewnisz odpowiedni pion. Nie zapomnij, także o zaplanowaniu miejsca na okap kuchenny, kuchenkę gazową lub płytę indukcyjną. Wysokość blatu ma również duże znaczenie i wpływa na wygodę pracy każdego dnia. Warto zadbać o ten element. Warto, także zwrócić uwagę na łatwy i szybki dostęp do najważniejszych i najczęściej wybieranych sprzętów. Szafka dolna Eliza EZ10/D40 z naszej kolekcji zapewnia odpowiednią wysokość do pracy oraz wygodę użytkowania. Front szafki występuje w kolorze rijeka jasna, dąb wenge lub dąb wenge/rijeka jasna do wyboru każdego Klienta.

 

 

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN