Menu
  • Meble
  • >
  • Blog
  • >
  • >
  • Narożnik z funkcją spania, jak go wykorzystać?
wróć
04 / 06 / 2022

Narożnik z funkcją spania, jak go wykorzystać?

Narożnik z funkcją spania, jak go wykorzystać?

Narożnik jest meblem o zwiększonej popularności, ponieważ nie tylko zapewni wypoczynek większej ilości osób niż sofa, ale również często jest wyposażony w funkcję spania, dzięki której bez większego problemu możesz przenocować zaproszonych gości czy wstawić go do pokoju dziennego, gdzie codziennie będzie się zamieniał w Twoje łóżko. Narożnik jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem do wielu wnętrz, ponieważ nie tylko pozwala nam na zdrowy sen, ale również na wykorzystanie go w wielu innych przestrzeniach w odmiennych funkcjach. Jak można wykorzystać narożnik z funkcją spania w aranżacji wnętrza?

 

pikowany narożnik z funkcją spania

 

Łóżko na co dzień i łóżko "od święta"

W przytulnym salonie nie może zabraknąć przytulnej sofy, wygodnego fotelu wypoczynkowego, a także szezlonga czy pufy, które będą miejscami komfortowego siedzenia przed telewizorem, czy z książką w ręku. Oczywiście takie meble nie przydadzą się we wnętrzach, z których korzysta się również nocą. Jeżeli Twój salon w czasie nocy zamienia się w sypialnię, odpowiednim wyborem mebla wypoczynkowego będzie narożnik z funkcją spania, który sprawdzi się również w przypadku, gdy musimy przenocować zaproszonych gości. Jak już wspomnieliśmy, funkcja spania w narożniku jest niezwykle przydatna, gdy często odwiedzają Cię znajomi i nie masz dedykowanej przestrzeni do pokoju gościnnego, dlatego właśnie narożnik będzie meblem na wagę złota. Narożnik można szybko i sprawnie rozłożyć, posłać i mieć gotowe miejsce do nocnego wypoczynku. Przykładem narożnika, który gwarantuje komfort wypoczynku, jest narożnik Buffalo o nowoczesnym designie, który posiada łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania oraz podnośnik gazowy, dzięki czemu mamy zwiększony komfort dostania się do pojemnika na pościel.

 

nowoczesny narożnik z funkcją spania

 

Nie tylko ozdoba, ale również skrytka!

Oczywiście odpowiednio dobrany narożnik będzie ponadczasową ozdobą dla aranżowanego wnętrza. W przestronnym salonie świetnie odnajdzie się narożnik Loft Up, który przyciąga wzrok nowoczesną konstrukcją, metalowymi nóżkami w czarnym kolorze oraz oryginalną kolorystyką, dzięki której wnętrze zyska na wyjątkowym designie. Chociaż z reguły narożnik jest zaaranżowany w kącie pomieszczenia to jednak w przypadku większych mieszkań czy domów można odejść od tej zasady i ustawić narożnik w centralnym miejscu tworząc w taki sposób wyspę, którą w każdej chwili zamienimy na sypialnię dla gości. Decydując się na narożnik, warto pamiętać, aby zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również na jego aspekt reprezentacyjny, który podkreśli stylistykę pomieszczenia i będzie sprzyjał integracji. Oczywiście nie można również zapomnieć o tym, że większość narożników jest wyposażona w funkcję przechowywania, w której może znaleźć się pościel, jak również inne przedmioty, które potrzebujemy mieć pod ręką. Dzięki odpowiedniemu schowkowi w pomieszczeniu zapanuje ład i porządek, ponieważ wszystko będzie znajdowało się na swoim miejscu.

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN