Menu
  • Meble
  • >
  • Blog
  • >
  • Salon
  • >
  • Narożniki modułowe - poznaj największe zalety tego rozwiązania!
wróć
08 / 08 / 2022

Narożniki modułowe - poznaj największe zalety tego rozwiązania!

Narożniki modułowe - poznaj największe zalety tego rozwiązania!

Jednym z większych atutów narożników modułowych jest to, że są zbudowane z kilku elementów, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów. Istnieje podstawowa propozycja narożnika modułowego, następnie dzięki jego oddzielnym częściom, można skomponować go według własnych potrzeb. Takie rozwiązania są coraz to bardziej popularniejsze, ponadto z całej propozycji od producenta można wybrać takie elementy mebla, które naprawdę są niezbędne kupującemu i spełniają jego potrzeby.

 

narożnik modułowy

 

Uniwersalne rozwiązanie

Dzięki takim dogodnym możliwościom wyboru łączenia poszczególnych elementów ze sobą istnieje także opcja wyboru kolorystycznego, rodzaju obszycia z wybranych przez klienta poszczególnych modułów narożnika modułowego. Klient może zadecydować o ostatecznej jego wersji, tj. wymiarach i udogodnieniach. Narożniki modułowe mają główną zaletę, którą jest dobrowolne łączenie poszczególnych modułów ze sobą według własnego uznania. Oczekiwania klientów są różne, a dzięki temu istnieje wiele modyfikacji, które można uwzględnić, np. przy niewielkiej przestrzeni, gdzie perfekcyjnie sprawdzi się tradycyjny narożnik w kształcie litery L. Narożniki modułowe są meblami bardzo uniwersalnymi, co automatycznie oznacza, że części z danego zestawu pasują do siebie ustawione zarówno z lewej, jak i z prawej strony. W sytuacji, gdzie mamy dostępną większą przestrzeń, a salon, czy pokój dzienny ma pokaźny metraż, to idealnym pomysłem jest zakupienie wersji na kształt litery U, którą wizualnie narożnik modułowy w takim zestawieniu prezentuje. Przeważnie zdarza się tak, że klienci dobierają układ mebla w takiej konfiguracji, że szezlongi znajdują się albo po jednej z stron narożnika modułowego, albo po obu, gdyż jest to jedne z najdogodniejszych i popularnych zestawień jaki narożnik modułowy prezentuje. Główna, środkowa część mebla zazwyczaj stanowi tą krótszą przed którą jest zazwyczaj postawiony stolik kawowy lub ozdobne podnóżki, czy pufy. Najpopularniejszymi modułami do scalenia ze sobą są wspomniane wcześniej szezlongi, kanapy, czy też podłokietniki. Meble te są na tyle różnorodne, że są dodatkowo rozkładane, gdy zajdzie taka konieczność i posiadają dużo pojemnych schowków do przechowywania rzeczy, tj. pościeli.

 

narożnik modułowy z funkcją spania

 

Perfekcyjne dopasowanie

Istotne jest to, że gdy zdecydujemy się na poszczególny narożnik modułowy możemy go perfekcyjnie dopasować i zsynchronizować z wnętrzem w którym ma stanąć. Praktyczne w tego typu meblach jest to, że gdy znudzi nam się ich ustawienie to narożniki modułowe rozłączamy z elementów, które tworzą całość i aranżujemy całkiem nową konfiguracje mebla zyskując jednocześnie nowy design tej samej przestrzeni. Perfekcyjne propozycje takich narożników są dostępne na stronie www.mebleada.pl Znajdziecie tam naprawdę zestawy, które mają potencjał ponadczasowy, które są praktyczne w użytkowaniu, ale i piękne. Komfort z ich użytkowania jest niepodważalny. Taką propozycją idealnego narożnika modułowego jest model MEDIOLAN, który znaleźć można pod linkiem NAROŻNIK MEDIOLAN - MEBLE ADA Jest to propozycja mebla, który w podstawowej odsłonie składa się z trzech części, można je bez problemu rozbudować o dodatkowe moduły. Posiada miejsce na schowanie pościeli i jest odpowiednie do wypoczynku z możliwością regulowania zagłówków. Drugą z propozycji narożników modułowych jest WALL STREET, który można znaleźć pod linkiem NAROŻNIK WALL STREET - MEBLE ADA Jest to mebel o przepięknym kolorze i konfiguracji. W tym przypadku podstawowa wersja składa się z dwóch modułów, które można bez problemu rozbudować o inne części. Zawiera optymalną i wystarczającą przestrzeń do przechowywania, np. koców, poduszek. Ważną kwestią jest to, że narożniki modułowe są wielofunkcyjne i mają ogromne zastosowanie, gdzie posiadają funkcję relaks, czy też możliwość spania. Jest to idealne rozwiązanie do miejsca takiego jak salon, gdzie w razie potrzeby możliwe jest przygotowanie mebla do funkcji spania, po czym w dzień ponownie po złożeniu go może pełnić funkcję relaks i być meblem reprezentacyjnym. Możliwości spersonalizowania takich mebli jest wiele i ich wielofunkcyjność, komfort z użytkowania, a do tego możliwość zmian konfiguracji służy jako cały narożnik, a kiedy znudzi się taki układ, to może być zestawem wypoczynkowym ustawionym oddzielnie.

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN