Menu
wróć
09 / 17 / 2020

Nowoczesne szafki RTV do salonu

Nowoczesne szafki RTV do salonu

W obecnych czasach ciężko jest znaleźć salon, w którym nie ma telewizora. Dla wielu osób telewizor stanowi jeden z ważniejszych elementów wystroju wnętrza, ponieważ zapewnia wszystkim użytkownikom rozrywkę na odpowiednim poziomie, a także umożliwia miłe spędzenie czasu przy kolejnym odcinku ulubionego serialu lub przy nowym filmie akcji. Wspomniany sprzęt potrzebuje jednak mebla, który go w odpowiedni sposób wyeksponuje i sprawi, że nawet wielogodzinne użytkowanie będzie komfortowe. Szafka RTV to mebel, który powinien zachwycać efektowną estetyką, a zarazem oferować przestrzenie do przechowywania przedmiotów codziennego użytkowania, które porozrzucane po pokoju mogłyby zepsuć jego ogólną estetykę. Wybór idealnej szafki RTV powinien być poprzedzony dokładną analizą różnorodnych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Od charakteru aranżowanego pomieszczenia, przydatne mogą okazać się odmienne meble.


zestaw mebli pokojowych

 

Ergonomiczne szafki pod telewizor

W niektórych pomieszczeniach lepiej sprawdzą się nowoczesne szafki pod telewizor, które charakteryzują się małym i zgrabnym kształtem, a także stylowym dekorem podkreślającym przytulny charakter przestrzeni, który będzie sprzyjał codziennemu wypoczynkowi. W mniejszych pomieszczeniach aranżowanych w estetyce nowoczesnej lepiej sprawdzą się nieskomplikowane kształty o stosowanym dekorze, które gwarantują dodatkowe miejsce do przechowywania, a także składowania kabli i innych elektronicznych akcesoriów. Wybierając sprzęt RTV, powinieneś myśleć przyszłościowo, dlatego nie warto wybierać aktualnie panujących trendów, lecz skupić się na ponadczasowych i uniwersalnych rozwiązaniach. Wiele modnych sprzętów i mebli może stracić swoją funkcjonalność za kilka lat i trzeba będzie je wymienić na nowe. Wybierając uniwersalne i stonowane meble z pewnością posłużą Ci one na dłużej niż jeden sezon. Pamiętaj, że szafka RTV spełnia również inne dodatkowe funkcje — oczywiście jej głównym założeniem jest odpowiednie wyeksponowanie telewizora, jednak dzięki pojemnym szufladom i półkom schowasz do niej przedmioty, których nie używasz na co dzień. Przykładowym modelem, który idealnie wpisze się w powyższe założenia, jest model YORK 4, który oprócz przestronnego blatu składa się z dwóch pojemnych szuflad oraz przedzielonej szklaną półką części otwartej, na której można ustawić dekoder lub wyeksponować atrakcyjne dodatki.

 

zestaw mebli pokojowych do salonu

Dodatkowe zastosowania szafki RTV

Kupując szafkę RTV, warto zastanowić się nad modelem, który będzie miał dodatkowe zastosowanie w codziennym funkcjonowaniu. Sprzęt wykonany z dobrej jakości materiałów może posłużyć nam przez kilka lat, dlatego warto wybrać taką szafkę, która nie tylko będzie eksponować telewizor, ale również pozwoli nam przechowywać różnorodne przedmioty. Szafka RTV z otwartymi półkami, szafkami oraz szufladami swoim kształtem przypomina stylową komodę lub witrynę. Szafka będzie znajdować się w centrum salonu, dlatego nie powinna odstawać swoją stylistyką od reszty aranżacji — warto dopasować kolorystykę mebli do metrażu pomieszczeń. W większych salonach bez większego problemu można zdecydować się na meble w ciemnej stylistyce, jednakże o małych powierzchniach metrażowych, warto zdecydować się na jasną kolorystykę, która wizualnie je powiększy, a także rozjaśni. Atrakcyjnym elementem nowoczesnego salonu będzie model BLANCO 10, który wykonany jest w jasnej i naturalnej kolorystyce — daje on wiele możliwości aranżacyjnych, ponieważ wnętrze będzie wyglądało świeżo i nadzwyczaj ciekawie.

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN