Menu
  • Meble
  • >
  • Blog
  • >
  • >
  • Nowoczesne wieszaki do przedpokoju
wróć
07 / 06 / 2020

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju

Przedpokój to jedno z pierwszych wnętrz, do którego wchodzą zaproszeni przez nas goście, dlatego nie tylko warto zadbać o jego praktyczność i zwiększoną funkcjonalność, ale również o wysoką estetykę wnętrza. Przedpokój to niejako zapowiedź stylistyki, która została wykorzystana w innych pomieszczeniach domu. Wspomniana przestrzeń zazwyczaj charakteryzuje się niewielkim metrażem użytkowym — stworzona aranżacja nie powinna utrudniać komunikacji, a jednocześnie oferować przestrzeń, która będzie przydatna w zorganizowaniu pomieszczenia i schowaniu odzieży wierzchniej, butów, a także drobnych akcesoriów. Zakupione do przedpokoju meble powinny współgrać ze stworzoną w domu aranżacją. Co więcej, przedpokój to pomieszczenie, które powinno zostać odpowiednio rozplanowane — ciekawą opcją jest inwestycja w masywną szafę przesuwną, w której zmieścimy wszystkie kurtki, płaszcze oraz swetry. Kolejnym must have przestrzeni przedpokoju jest wieszak — wolnostojący lub zawieszony na ścianie, na którym bez większego problemu można zawiesić płaszcze zaproszonych gości, a także zostawić do wyschnięcia mokre ubrania i na przykład parasol.


wieszak z półką
 

Praktyczny wieszak wolnostojący

Wieszak jest niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia przestrzeni przedpokoju — w dzisiejszych czasach wręcz trudno sobie wyobrazić ją bez niego. Wieszak świetnie sprawdzi się nie tylko w przedpokoju, ale również w łazience na podtrzymywanie ręczników, w sypialni oraz w garderobie. Na wieszaku można umieścić ciuchy oraz odzież wierzchnią, które niekoniecznie chcemy zamykać za frontami szaf lub w szufladach. Na rynku meblowym dostępne są wieszaki, które nie tylko zachwycą się oferowaną praktycznością, ale również, które podkreślą estetykę wnętrza. Większość wieszaków wolnostojących dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, różnych kształtach oraz rozmiarach, dlatego każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla aranżowanego wnętrza. Należy pamiętać, że wieszaki różnią się od siebie ilością dostępnych haczyków, od których zależna jest funkcjonalność konstrukcji. Wieszaki wolnostojące to świetna opcja dla tych z Państwa, którzy są właścicielami większych przestrzeni użytkowych — umieszczone są na jednej nodze zakończonej okrągłą podstawą. Stabilne wieszaki dostępne są w różnorodnej stylistyce — to praktyczny mebel, który nie tylko nadaje się do przestrzeni domu, ale również do przestrzeni prywatnej, idealnie odnajdzie się w lobby hotelu, restauracji czy poczekalni.

 

wieszak tapicerowany
 

Wieszak ścienny do małego wnętrza

Alternatywną opcją do wieszaka wolnostojącego jest wieszak ścienny, który sprawdzi się nawet w małym pomieszczeniu — nie będzie zabierał użytecznej przestrzeni, która przeznaczona jest do swobodnego poruszania się. Ścienne wieszaki znane są z tego, że potrafią utrzymać nawet spory ciężar — ogromna ilość zawieszonych na nim ubrań nie będzie wyzwaniem. Wiszące wieszaki zazwyczaj dostępne są z dodatkowymi półkami, na których można podkładać drobne akcesoria, np. kapelusze, czapki, okulary oraz dodatki do włosów. Wieszaki ścienne nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Ciekawym elementem wyposażenia przestrzeni będzie wiszący wieszak ORLANDO 03, który oferuje sześć haczyków. Ten praktyczny mebel łączy w sobie wysoką jakość i funkcjonalność z ponadczasowym wyglądem — został zaprojektowany w praktycznej stylistyce. Atutem wspomnianego wieszaka wiszącego jest wstawka z lustrem, które umożliwia przejrzenie się przed wyjściem z domu i skontrolowanie ewentualnie poprawienie swojego wyglądu.

komentarze

Średnia ocena: /5 na podstawie 1 opinii
Ola
W sklepie możemy dobrać idealne meble do przedpokoju. Dobrze przemyślane rozwiązania, sprawią że nasz przedpokój będzie funkcjonalny.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN