Menu
wróć
07 / 31 / 2017

Fotel obrotowy do pokoju dziecka

Fotel obrotowy do pokoju dziecka

Co prawda wakacje trwają w najlepsze, jednak zanim zacznie się rok szkolny, warto pomyśleć o wyposażeniu pokoju naszego dziecka. bardzo ważne jest by mogło ono w komfortowych warunkach wypełniać swoje obowiązki gdy tylko nadejdzie wrzesień. Zwłaszcza jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna szkołę i będzie miało na pewno wiele nauki, w jego pokoju musi znaleźć się biurko, które umożliwi odrabianie lekcji. Nie może przy nim również zabraknąć wygodnego krzesła obrotowego zapewniającego odpowiednią postawę podczas siedzenia.

Dlaczego warto wybrać akurat krzesło obrotowe?

Krzesło obrotowe do pokoju dziecka będzie najlepszym wyborem z kilku powodów. Po pierwsze jest ono polecane do zakupu, ponieważ umożliwia komfortowe siedzenie oraz wykonywanie przy biurku wielu czynności. Takie krzesło można również wygodnie przesunąć w wybrane miejsce dzięki podstawie z kółkami oraz w razie potrzeby obrócić się na nim w kierunku książek albo szafki z akcesoriami. Co więcej krzesła te są specjalnie profilowane, by zadbać o prawidłową postawę siedzących na nich osób. Kupując krzesło obrotowe możesz więc mieć pewność, że Twoje dziecko nie nabawi się przez mebel problemów z kręgosłupem czy postawą ciała. Na koniec krzesło obrotowe jest z reguły wyposażone w regulację wysokości i oparcia, co pozwoli na ustawienie takiej pozycji dla dziecka, by mogło ono nie tylko wygodnie siedzieć, ale również swobodnie wykonywać obowiązki przy biurku. Ustawienia fotela powinny być dostosowane do jego wzrostu, jak i wymiarów mebla.

Jakie fotel będzie najlepszy do pokoju dziecka?

Fotel obrotowy oferowany do pokoju dziecka to między innymi model QG-2 znajdujący się w asortymencie naszego sklepu. Krzesło jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc z powodzeniem można wybrać taką z nich, która najlepiej będzie pasować do pokoju dziecka, jak i trafi w jego gusta. Pamiętajmy bowiem, że dziecko powinno mieć wpływ na meble do swojego pokoju, by czuło się ono w nim komfortowo i swobodnie. Otoczenie przedmiotów, które mu się po prostu podobają sprzyja dobremu nastrojowi dziecka oraz jego chęciom do nauki. Co więcej fotel QG-2 posiada wspomnianą regulację siedziska i oparcia, więc będzie świetnym meblem do pokoju dziecięcego. Brak podłokietników w tym modelu sprawia, że staje się on jeszcze wygodniejszy, bo nie ogranicza żadnych ruchów.

Do pokoju nieco starszego dziecka polecamy zaś fotel obrotowy JOY, także dostępny w kilku kolorach. Można go przystosować do preferencji i potrzeb użytkownika dzięki systemowi regulacji. Krzesło posiada nieco nowocześniejszy design, który na pewno trafi w gusta niejednego nastolatka. Ponadto jest ono wykonywane z wysokiej jakości materiałów, który gwarantują wytrzymałość i solidną budowę mebla. Fotel JOY urozmaici aranżację pokoju młodzieżowego, przy czym będzie także przedmiotem użytkowym oraz w pełni funkcjonalnym, dzięki któremu dziecko będzie mogło uczyć się czy odrabiać zadania, jak i wygodnie skorzysta z komputera ustawionego na biurku.

 

komentarze

Średnia ocena: /5 na podstawie 1 opinii
Karolina
Dobrze jest kupić coś nieco droższego, nie mówię tu o górnej półce ale te najtańsze znowu to mają wręcz dysfunkcję zdrowotną, ja mam takie zdanie że fotel powinien mieć podłokietniki bo wtedy dużo wygodniej jest zasiąść na dłużą chwilę co bardzo się przydaje - przede wszystkim przy odrabianiu przez dziecko lekcji - kto ma dzieci ten sam najlepiej wie ;)
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN