Menu

zwroty towarów

Prawo odstąpienia od umowy

Mają państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia , w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazania przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres ul. Polna 14 37-300 Leżajsk).
Mogą państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotycząca wykonania przysługującego państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji  wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że, wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Zwrot towaru we własnym zakresie organizuje klient i poniosi jego całkowity koszt. (Regulamin §10)

 

 

Formularz odstąpienia od umowy.

koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN