Menu
wróć

Szafki nocne

Cena:
od: do:
Wysokość:
od: do:
Szerokość:
od: do:
Głębokość:
od: do:
wyczyść filtry
Zastosuj filtry
Szafka nocna URSO 09-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 31 dni wys. 55 cm szer. 50 cm gł. 35 cm
349.00 zł
Szafka nocna URSO 09
Szafka nocna URSO 09 – elegancka szafka nocna z...
Szafka nocna TORINO 09-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 24 godziny wys. 48 cm szer. 43 cm gł. 34 cm
249.00 zł
Szafka nocna TORINO 09
Szafka nocna TORINO 09 – kompaktowa, biała z...
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze szarym z czarnymi akcentami-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 14 dni wys. 50 cm szer. 46 cm gł. 40 cm
776.16 zł
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze szarym...
Nowoczesny stolik nocny TR-10 v.2 (46×50×40 cm) w bieli...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze dąb artisan z czarnymi akcentami-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 14 dni wys. 50 cm szer. 46 cm gł. 40 cm
776.16 zł
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze dąb...
Stolik nocny dąb artisan to nowoczesny i funkcjonalny...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze czarnym z czarnymi akcentami-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 14 dni wys. 50 cm szer. 46 cm gł. 40 cm
776.16 zł
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze czarnym...
Nowoczesny stolik nocny TR-10 v.2 (46×50×40 cm) w...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze białym z czarnymi akcentami-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 14 dni wys. 50 cm szer. 46 cm gł. 40 cm
776.16 zł
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze białym...
Nowoczesny stolik nocny TR-10 v.2 (46×50×40 cm) w bieli...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze beż piaskowy z czarnymi akcentami-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 14 dni wys. 50 cm szer. 46 cm gł. 40 cm
776.16 zł
Szafka nocna TREND TR-10 w kolorze beż...
Nowoczesny stolik nocny TR-10 v.2 (46×50×40 cm) w...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb castello-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50 cm szer. 45,5 cm gł. 35 cm
229.90 zł
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb...
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb castello to...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna REMI RM12 biała z blatem dąb evoke-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50 cm szer. 45,5 cm gł. 35 cm
229.90 zł
Szafka nocna REMI RM12 biała z blatem...
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze białym z blatem dąb...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb evoke-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50 cm szer. 45,5 cm gł. 35 cm
229.90 zł
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb evoke
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb evoke to kompaktowy...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb sonoma-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50 cm szer. 45,5 cm gł. 35 cm
229.90 zł
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb sonoma
Szafka nocna REMI RM12 w kolorze dąb sonoma to...
kolory:
Darmowy transport
Szafka nocna COLT 08-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 31 dni wys. 50 cm szer. 45 cm gł. 40 cm
369.00 zł
Szafka nocna COLT 08
Szafka nocna COLT 08 w kolorach Dąb Craft Złoty, Czarny...
kolory:
Szafka nocna TERNI 11-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 31 dni wys. 50 cm szer. 49 cm gł. 35 cm
391.00 zł
Szafka nocna TERNI 11
Szafka nocna TERNI 11 w kolorze szary srebrny to...
kolory:
LENNY LY-07 SZAFKA NOCNA-Lenart-Szafki nocne-Meble młodzieżowe,Meble dziecięce
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 42 cm szer. 45 cm gł. 40 cm
459.36 zł
LENNY LY-07 SZAFKA NOCNA
Stolik nocny LENNY LY-07 o szerokości 45 cm, z pojemną...
kolory:
Szafka nocna SOPHIE 07-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 31 dni wys. 53 cm szer. 50 cm gł. 34 cm
389.00 zł
Szafka nocna SOPHIE 07
Nowoczesna szafka nocna SOPHIE 07 w kolorze cashmere o...
kolory:
MARINE 06 SZAFKA NOCNA-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 31 dni wys. 54 cm szer. 50 cm gł. 34 cm
409.00 zł
MARINE 06 SZAFKA NOCNA
Szafka nocna Marine 08 to funkcjonalny mebel z jedną...
kolory:
Szafka nocna TEEN FLEX TF-18-Lenart-Szafki nocne-Meble dziecięce
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 45 cm szer. 45 cm gł. 40 cm
502.56 zł
Szafka nocna TEEN FLEX TF-18
Stolik nocny TF-18 TEEN FLEX to funkcjonalna szafka nocna...
kolory:
Szafka nocna PLANO PN-09-Lenart-Szafki nocne-Meble dziecięce
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50 cm szer. 45 cm gł. 41 cm
459.36 zł
Szafka nocna PLANO PN-09
Stolik nocny PN-09 to stylowy i funkcjonalny mebel z...
kolory:
Szafka nocna GOLDIN 07-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 31 dni wys. 53 cm szer. 50 cm gł. 34 cm
489.00 zł
Szafka nocna GOLDIN 07
Elegancka szafka nocna GOLDIN 07 w kolorze białym ze...
kolory:
Szafka nocna SIMI MS-08P-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 70 cm szer. 43 cm gł. 45 cm
416.16 zł
Szafka nocna SIMI MS-08P
Biało-drewniany stolik nocny MS-08P to nowoczesny i...
kolory:
Szafka nocna SIMI MS-08L-Lenart-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 70 cm szer. 43 cm gł. 45 cm
416.16 zł
Szafka nocna SIMI MS-08L
Biało-drewniany stolik nocny MS-08L to nowoczesny i...
kolory:
ROYAL SZAFKA NOCNA SN-Gała Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 35 dni wys. 50 cm szer. 57 cm gł. 44,5 cm
257.00 zł
ROYAL SZAFKA NOCNA SN
Szafka nocna Royal SN to trafne połączenie do łóżka...
kolory:
MALTA SN SZAFKA NOCNA-Gała Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 35 dni wys. 50 cm szer. 45 cm gł. 43 cm
271.00 zł
MALTA SN SZAFKA NOCNA
Szafka nocna Malta przypadnie do gustu miłośnikom...
kolory:
PROWANSJA SN SZAFKA NOCNA-Gała Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 35 dni wys. 45 cm szer. 51 cm gł. 43 cm
250.00 zł
PROWANSJA SN SZAFKA NOCNA
Szafka nocna Prowansja SN   Styl prowansalski to...
kolory:
YORK Y17 SZAFKA NOCNA PRAWA-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50,5 cm szer. 58 cm gł. 39,5 cm
452.07 zł
YORK Y17 SZAFKA NOCNA PRAWA
Szafka nocna prawa York Y17
kolory:
Darmowy transport
YORK Y16 SZAFKA NOCNA LEWA-Liveo-Szafki nocne-Meble do sypialni
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 50,5 cm szer. 58 cm gł. 39,5 cm
452.07 zł
YORK Y16 SZAFKA NOCNA LEWA
Szafka nocna YORK Y16 to nowoczesny i praktyczny dodatek...
kolory:
Darmowy transport
Szafka Nocna QUBIC QB-10-Lenart-Szafki nocne-Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 2 - 4 tygodnie wys. 47 cm szer. 45 cm gł. 42 cm
502.56 zł
Szafka Nocna QUBIC QB-10
Stolik nocny QB-10 – praktyczny stolik z szufladą,...
kolory:
Szafka Nocna BLANCO 18-ML Meble-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 31 dni wys. 45 cm szer. 46 cm gł. 42 cm
339.00 zł
Szafka Nocna BLANCO 18
Nowoczesna szafka nocna BLANCO 18 z szufladą i półką,...
kolory:
MEZO KM1 szafka nocna wielobarwny-Halmar-Szafki nocne-Meble do salonu,Meble do przedpokoju,Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 5 dni wys. 53 cm szer. 59 cm gł. 29 cm
369.00 zł
MEZO KM1 szafka nocna wielobarwny
Komoda Mezo KM-1 to funkcjonalny i stylowy mebel od firmy...
Szafka nocna DROP 1301-ML Meble-Szafki nocne-Meble młodzieżowe
Czas dostawy: 31 dni wys. 48 cm szer. 40 cm gł. 40 cm
319.00 zł
Szafka nocna DROP 1301
Szafka nocna DROP 13 to zgrabna konstrukcja, która...
kolory:
LIMA SN1 szafka nocna biały-Halmar-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe,Meble dziecięce
Czas dostawy: wys. 44 cm szer. 39 cm gł. 40 cm
279.00 zł
LIMA SN1 szafka nocna biały
Szafka nocna Lima SN-1 to idealne rozwiązanie dla...
IQ 13 SZAFKA NOCNA-ML Meble-Szafki nocne-Meble młodzieżowe,Meble dziecięce
Czas dostawy: 31 dni wys. 40 cm szer. 40 cm gł. 41 cm
309.00 zł
IQ 13 SZAFKA NOCNA
Szafka nocna IQ 13 to zgrabna konstrukcja, która...
kolory:
LIMA SN1 szafka nocna dąb sonoma / biały-Halmar-Szafki nocne-Meble do sypialni,Meble młodzieżowe,Meble dziecięce
Czas dostawy: 5 dni wys. 44 cm szer. 39 cm gł. 44 cm
239.00 zł
LIMA SN1 szafka nocna dąb sonoma / biały
Szafka nocna Lima SN-1 to funkcjonalne i eleganckie...

Szafki nocne
Szafka nocna to ważny element wyposażenia przestrzeni sypialni, która ma być nie tylko estetyczna, ale również niezwykle komfortowa. Niewielkich rozmiarów mebel umieszczony obok łóżka będzie pełnił wiele istotnych funkcji, dlatego zdecydowanie warto, jest mieć go tuż pod ręką. Szafki nocne dostępne w naszym asortymencie to meble wysokiej jakości, które są dostępne w różnorodnych stylistykach, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie mebel odpowiedni dla siebie oraz aranżowanego wnętrza. Szafki nocne, chociaż nie mają masywne konstrukcji, mogą pochwalić się nadzwyczajną pojemnością - większość modeli wyposażona jest nie tylko w podręczny blat, ale również w otwarte wnęki lub zamykane szuflady czy szafki. We wnętrzu szafki nocnej można zmieścić wiele przedmiotów, np. ładowarkę do telefonu, ulubione książki, a także cenne dla nas pamiątki. Funkcjonalna szafka nocna pozwoli na odłożenie na jej blacie szklanki z wodą lub telefonu komórkowego — można również umieścić na niej lampkę nocną.

Estetyka szafek nocnych
Asortyment szafek nocnych w sklepie meblowym Ada zaskakuje zróżnicowaniem. Najczęściej wybieranymi modelami są szafki nocne nowoczesne, które charakteryzują się ciekawą stylistyką, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Intrygującym rozwiązaniem są szafki nocne wiszące, które nie zajmują cennej przestrzeni użytkowej — takie rozwiązanie sprawdzi się w sypialniach o niewielkich metrażach. Szafki nocne klasyczne to estetyka sama w sobie — idealnie dopracowane są nawet najmniejsze szczegóły. Stylizowane szafki często umieszczone są na giętych nóżkach, które są lakierowane na wysoki połysk. Do wnętrz minimalistycznych oraz skandynawskim polecamy szafki nocne w białej kolorystyce lub wykończone w dekorze drewna — nadadzą one pomieszczeniu charakteru przytulności, jednocześnie podkreślając ponadczasowy styl przestrzeni, który nigdy nie wyjdzie z mody. Szafki na MebleAda dostępne są w wielu wariantach stylistycznych oraz wielkościowych, dlatego każdy klient znajdzie model odpowiednio do urządzanego wnętrza oraz spełniający własne oczekiwania.

Funkcjonalna szafka nocna
Szafka nocna to mebel, który może być wykonany z niemal każdego materiału, tj. drewna, metalu, szkła hartowanego, a nawet tworzywa sztucznego — wszystko zależy od estetyki przestrzeni, a także od kwoty, którą jesteśmy w stanie przeznaczyć na udekorowanie sypialni. Podczas wyboru szafek nocnych warto zwrócić uwagę na jakość wykorzystanych w procesie produkcji materiałów, a także na sposób wykończenia mebli. Szafka nocna sprawdzi się w każdej sypialni, ponieważ dzięki niej będziemy mogli zorganizować naszą przestrzeń i mieć wszystko tuż pod ręką. Warto wybrać taką szafkę, która będzie pasowała swoim dekorem do łóżka, a także estetyki pomieszczenia. Należy pamiętać, że sypialnia to przede wszystkim przestrzeń wypoczynku oraz codziennego relaksu, dlatego warto pójść w stonowaną, wręcz neutralną kolorystykę, która nie będzie nas raziła po oczach oraz nadmiernie pobudzała zmysłów.

ostatnie komentarze

PARMA ZESTAW WYPOCZYNKOWY
Solidna konstrukcja, szybka dostawa
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN