Menu
  • Meble
  • >
  • Blog
  • >
  • >
  • Jak urządzić kuchnię z wykorzystaniem modułowych mebli kuchennych?
wróć
11 / 21 / 2022

Jak urządzić kuchnię z wykorzystaniem modułowych mebli kuchennych?

Jak urządzić kuchnię z wykorzystaniem modułowych mebli kuchennych?

Nie bez powodu uważa się, że kuchnia jest sercem każdego domu. Zwłaszcza, gdy jest dobrze urządzona i rozplanowana w bardzo funkcjonalny sposób. Dzięki temu odpowiedni układ mebli umożliwia spędzanie w niej wspólnie czasu w większym gronie, np. podczas gotowania, jedzenia, czy może wyłącznie przy szklance z ciepłą herbatą lub świeżo zmieloną kawą. Dom pachnie kuchnią, dzięki niej w życiu dorosłym możemy wracać wspomnieniami do zapachów potraw, świeżo wypieczonego, gorącego jeszcze ciasta i smaków dzieciństwa. Przy odrobinie kreatywności i fantazji można urządzić samodzielnie przestrzeń kuchenną, w taki sposób, aby uwzględnić w niej najważniejsze jej elementy, które są dla nas niezbędne. Można ukształtować ją i dopasować w przystępnej cenie, adekwatnej do posiadanych możliwości finansowych. Mowa tutaj o meblach kuchennych modułowych, tj. komody, kredensy, czy gotowe szafki. Dzięki temu stworzyć można spersonalizowaną i niepowtarzalną przestrzeń, która będzie spełniała oczekiwania użytkowników.

 

zestaw mebli modułowych kuchennych

 

Dowolność aranżacji

Aranżacja przestrzeni o takim charakterze będzie nietuzinkowa, szafki kuchenne modułowe będzie można dobrać takie jakie się spodobają, jak i zarówno wszystkie meble kuchenne modułowe dopasować w taki sposób, by całość pomieszczenia była jednolita i spójna. Na szczęście szeroki asortyment w tym zakresie zaprezentowany jest na stronie internetowej sklepu MEBLE ADA, który posiada duży wybór różnych mebli do kuchni. Możliwości kombinacji jest wiele, wszystko zależy od posiadanego miejsca do zagospodarowania i preferencji wizualnych modułowych mebli kuchennych. Dzięki takiej możliwości stworzyć można zestaw mebli kuchennych modułowych, z wybranymi wcześniej blatami, wraz z elementami wyposażenia kuchni i sprzętami AGD. Po czym następnie można cieszyć się z nowej kuchni, która z pewnością będzie służyła długie lata.

 

zestaw mebli modułowych do kuchni

 

Idealnie dopasowane

Istotnym aspektem planowania kuchni, jest posiadanie dokładnych jej wymiarów. Dzięki nim szafki, które tworzyć będą spójne meble kuchenne, w konkretnej planowanej przestrzeni będą pasować idealnie do pomieszczenia. Jest to bardzo ważne, by stworzyć funkcjonalną kuchnię „szytą na miarę”. Warto przeanalizować wtenczas, czy ściany w kuchni nadają się do zamocowania na nich mebli wiszących. Jeżeli tak, to warto z takiej opcji skorzystać. Dokładne rozrysowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej pozwoli na perfekcyjne rozmieszczenie układu kuchennych mebli modułowych z zlewem, czy zmywarką. Tego samego dotyczy elektryka z tego względu, że gniazdka, wyłączniki, a także niezbędne podpięcia, np. piekarnika są priorytetowe do późniejszego z nich korzystania. Warto zaangażować się w takie planowanie wcześniej, gdyż w przyszłości przysporzyć mogłyby nieco kłopotu zmiany układu kuchni modułowej, która jest rozplanowywana co do cm.

Strona internetowa MEBLE ADA oferuje szeroki wachlarz propozycji, które są trafnymi rozwiązaniami do różnowymiarowych pomieszczeń, zarówno tych mniejszych, nieco większych, jak i takich o nie standardowym kształcie. Imponującą propozycją są takie kuchenne zestawy jak ELIZA 2.60, ELIZA 2.40, ELIZA 2.20, ELIZA 1.80, jeżeli oczywiście poszukuje ktoś gotowego rozwiązania. Natomiast dla osób szukających bardziej indywidualnych rozwiązań, na stronie sklepu meblowego online MEBLE ADA z pewnością je znajdzie. Zaprezentowane są dostępne i aktualne opcje do wyboru, także takie względem doboru kolorystycznego. Duży wybór elementów kuchennych, tj. m.in. szafki dolne, górne, narożne, zaprojektowane pod zlew, piekarnik, z szufladami, witrynki, pod okap, blaty kuchenne, fronty, np. do zmywarki sprawią, że zakupy będą po prostu istną przyjemnością.

komentarze

Średnia ocena: /5 na podstawie 2 opinii
marek
na pierwszym zdjęciu to jest tapeta czy lacobel ?
marek
na pierwszym zdjęciu to jest tapeta czy lacobel ?
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN