Menu
  • Meble
  • >
  • Blog
  • >
  • >
  • Kanapa narożna rozkładana do salonu
wróć
06 / 20 / 2023

Kanapa narożna rozkładana do salonu

Kanapa narożna rozkładana do salonu

Niezbędnym elementem każdego salonu jest stworzenie w nim przytulnej i wygodnej przestrzeni, która pomieści wszystkich domowników oraz zapraszanych przez nich gości. Można to zrobić poprzez zakup sofy, foteli lub kanapy narożnej rozkładanej. Z założenia mają one służyć zażywaniu relaksu podczas czytania dobrej książki, oglądania ulubionego serialu i zajmowania się wieloma innymi zajęciami. Szczególnie eleganckim, funkcjonalnym i komfortowym meblem jest kanapa narożna rozkładana, która stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla niewielkich kawalerek, jak i dużych salonów. Kiedy warto na nią się zdecydować? Jakie korzyści płyną z zakupu tego wyjątkowego i stylowego mebla?

Kanapa narożna rozkładana - więcej miejsca do siedzenia!

Kanapa narożna rozkładana zapewnia dużo więcej miejsca do siedzenia niż zwykła kanapa, ponieważ składa się z sofy i jednego lub dwóch szezlongów. Są one ułożone w kształt litery "L" albo "U", dzięki czemu kilka osób może śmiało korzystać z narożnika w tym samym czasie i cieszyć się rozmowami prowadzonymi podczas siedzenia w wygodnej pozycji. Pozwala na to łamany kształt kanapy narożnej, który równocześnie w przypadku codziennego użytkowania jej przez mniejszą grupę osób umożliwia im komfortowe ułożenie ciała. Jeśli chodzi o ilość miejsca przeznaczonego do siedzenia lub położenia się w salonie, kanapa narożna rozkładana bije na głowę sofy i fotele. Oczywiście istnieje możliwość połączenia kanapy z dopasowanymi do niej fotelami, ale meble te zajmą więcej przestrzeni w salonie i nie zapewnią aż tak dużych możliwości wygodnego rozłożenia się.

 

narożnik do salonu w kształcie litery


W ofercie naszego sklepu internetowego MEBLE ADA znajdują się kanapy narożne rozkładane w kształcie litery "U" jak np. Lugano III narożnik oraz przybierające formę litery "L" m.in. narożnik Como oraz narożnik Palazzo. Warto przy tym temacie wspomnieć, że kanapy narożne rozkładane w kształcie litery "L" mogą być ustawione prawostronnie lub lewostronnie. Posiadamy również narożniki na tyle uniwersalne, że można rozstawić je w dowolnej konfiguracji - przykładem takiego mebla jest wspomniany już narożnik Como.

Kanapa narożna rozkładana do dużych salonów

Kanapy narożne rozkładane ze względu na ilość zajmowanej przestrzeni wybierane są często do salonów o dużym metrażu, w których nie brakuje wolnego miejsca. Są one bardzo wygodne i funkcjonalne, a przy tym estetycznie i elegancko się prezentują. Na rynku można się spotkać zarówno z nowoczesnymi modelami, jak i tymi wpasowującymi się do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym. Z pewnością każdy bez trudu znajdzie idealną dla posiadanego pokoju dziennego opcję, która zapewni Państwu maksymalny komfort siedzenia i wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą narożników w różnych kształtach, wariantach kolorystycznych i estetykach, którą ma do zaproponowania meblowy sklep internetowy MEBLE ADA. Osoby przywiązujące szczególną uwagę do komfortu i funkcjonalności wybranych mebli mogą zdecydować się na modny narożnik Palazzo z trzema regulowanymi zagłówkami oraz wygodnym siedziskiem z możliwością elektrycznego go wysuwania aż o 25 centymetrów w przód. Produkt ten łączy w sobie nietuzinkowy design, luksusowy wygląd, wysoką jakość zastosowanych materiałów i praktyczność gwarantującą jego użytkownikom wyjątkowy komfort zażywanego relaksu.

narożnik do salonu

 

Kanapa narożna rozkładana idealnym rozwiązaniem dla kawalerek

Mimo że kanapy narożne rozkładane są z reguły kojarzone z salonami posiadającymi dużą ilość wolnej przestrzeni, to stanowią również wręcz doskonałe rozwiązanie dla niewielkich kawalerek. W dzień mogą być wykorzystywane do zażywania spokojnego odpoczynku w rodzinnym gronie czy przyjmowania gości, a w nocy natomiast mogą służyć do spania. Na wybór narożników jako miejsca do spania decydują się liczni mieszkańcy kawalerek, wybierając je dla samych siebie lub dla zapraszanych często gości. Tym sposobem otrzymują duże łóżko i wygodne miejsce do siedzenia w jednym, optymalnie wykorzystując całą dostępną przestrzeń. Dodatkowo można zdecydować się na kanapę narożną rozkładaną z pojemnikiem na pościel, który posłuży jako dodatkowe miejsce do przechowywania różnych rzeczy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą narożników i pasujących do nich stolików kawowych. Wraz z nimi wyposażą Państwo salon w oparciu o indywidualne preferencje i konkretne potrzeby.

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN