Menu
wróć
07 / 18 / 2023

Nowoczesne narożniki z funkcją spania

Nowoczesne narożniki z funkcją spania

Nowoczesne kanapy narożne rozkładane do salonu stanowią współcześnie coraz częstszy wybór ze względu na ich wielofunkcyjność oraz estetykę. W ofercie sklepu internetowego MEBLE ADA posiadamy różnorodne modele narożników dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdą Państwo najlepsze dla siebie rozwiązanie uwzględniające Państwa oczekiwania związane z komfortem i praktycznością codziennego użytkowania. Szczególnie chętnie wybierane są narożniki z funkcją spania, które łączą w sobie rolę estetycznej i designerskiej kanapy z wygodnym łóżkiem.

nowoczesny narożnik do salonu

 

Nowoczesne kanapy narożne

Salony to pomieszczenia przeznaczone do codziennego wypoczynku i równocześnie przyjmowania gości, dlatego też zależy nam na połączeniu jak najwyższego komfortu i praktyczności z estetyką. Specjalnie z myślą o takim zapotrzebowaniu naszych Klientów powstały nowoczesne kanapy narożne zachwycające swoją elegancją, pięknem i perfekcyjnym wykończeniem. Przykładami takich mebli wypoczynkowych są designerski narożnik Piano oraz stylowy narożnik Domo. Pierwsze wymienione rozwiązanie bazuje na prostej konstrukcji zestawionej z ekstrawaganckimi przeszyciami. Kanapy narożne są zazwyczaj kojarzone z masywnością, o czym nie możemy jednak mówić w przypadku omawianego mebla. Całość prezentuje się nadzwyczaj lekko za sprawą metalowych nóżek, na których została usytuowana cała konstrukcja narożnika. Pełnią one przy tym jeszcze jedną praktyczną funkcję, ponieważ odpowiednia ich wysokość pozwala robotowi sprzątającemu na ewentualne wjechanie pod kanapę oraz szezlong.

Zupełnie innym typem mebla wypoczynkowego jest nowoczesny narożnik Domo łączący w sobie elegancję i innowacyjność z niesamowitym komfortem. W przeciwieństwie do modelu Piano, kanapa wraz z szezlongiem usytuowana została jedynie na niewielkich nóżkach. Kanapa narożna rozkładana do salonu Domo została bowiem wyposażona w pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Automat wspomagający rozkładanie sprawia, że łatwo można przejść z kanapy wypoczynkowej w komfortowe łóżko. Mebel ten został wykonany ze sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu jest niezwykle wygodny i przyjazny dla kręgosłupa zarówno podczas siedzenia, jak i snu.

 

nowoczesny narożnik z funkcją spania

 

Narożniki z funkcją spania

Narożniki z funkcją spania łączą w sobie piękną i wygodną kanapę z możliwością jej przemiany w komfortowe łóżko. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w niewielkich mieszkaniach lub domach rodzinnych, w których każdy zaoszczędzony centymetr kwadratowy znajdzie się z innym pomysłem na zagospodarowanie tej przestrzeni. Jeśli zamierzają Państwo wykorzystywać posiadany narożnik do spania na nim na co dzień, polecamy wybierać wyłącznie modele specjalnie do tego przeznaczone, jak choćby kanapę narożną rozkładaną Domo. W przypadku sporadycznego na nim spania można spokojnie postawić na narożnik przeznaczony do tego celu jedynie okazjonalnie. W asortymencie naszego sklepu internetowego meblowego MEBLE ADA posiadamy oba te rodzaje narożników, które zapewnią Państwu oraz zapraszanym gościom wygodną kanapę za dnia i nie mniej komfortowe łóżko nocą.

Jeśli interesuje Państwo więcej zalet nowoczesnych narożników z funkcją spania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego MEBLE ADA. Polecamy dopasować do wybranego narożnika stylowy i praktyczny stolik kawowy, który umożliwi położenie na nim przekąsek, napojów i innych przedmiotów chociażby podczas odwiedzin gości.

komentarze

Skomentuj ten produkt jako pierwszy.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN