Menu
wróć
07 / 05 / 2019

Szafki kuchenne modułowe

Szafki kuchenne modułowe

Meble kuchenne stanowią jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych wymarzonej kuchni. Rozwiązania modułowe przyniosą komfort użytkowania, jak również wysokie walory estetyczne — będzie to wynikało z dopasowania i harmonii wytworzonej pomiędzy meblami. Zestawy mebli modułowych idealnie wpasują się w każdą stylistykę, jednocześnie pozwalając na utrzymanie w przestrzeni kuchennej porządku. Decydując się na takie rozwiązanie, urządzą Państwo wnętrze ze stylem oraz zadbają o jego praktyczność i funkcjonalność. Meble kuchenne tego rodzaju zadowolą zarówno fanów ponadczasowej klasyki, jak i bardziej nowoczesnych rozwiązań.


zestaw mebli do kuchni


Uniwersalna zabudowa kuchni

Główną zaletą systemowych mebli do kuchni jest ich ponadprzeciętna uniwersalność. Sprawdzą się zarówno w dużym, jak i w małym wnętrzu — można je ze sobą łączyć w pokaźniejsze systemy. W razie potrzeby można zmienić miejsce jednej szafki, jak i całkowity układ kuchni. Zagospodarowanie przestrzeni kuchenne zależy tylko i wyłącznie od Państwa wyobraźni i gustu. Meble kuchenne modułowe pozwalają nam zabudować kuchnię w różnorodne kształty — oprócz układu liniowego coraz bardziej na popularności zyskują układy w formie liter, np.: L lub U — w takim przypadku należy wprowadzić szafki narożne. Gotowe kolekcje mebli to zdecydowanie wymysł współcześnie królującej nowoczesności, jednakże na rynku meblowym spotkają Państwo również szafki modułowe w innych stylach. Ciekawym sposobem na stworzenie unikalnego wnętrza jest postawienie na intensywne kolory przeplatające się z białymi, czarnymi lub szarymi szafkami. Coraz więcej zestawów tworzonych jest w różnorodnych typach frontów — od matowych i idealnie gładkich, po wykończone na wysoki połysk oraz frezowane.

 

zestaw mebli kuchennych


Szafki wiszące i stojące

Pośród gotowych szafek kuchennych można znaleźć nie tylko elementy przeznaczone do ustawienia na podłodze. W mniejszych przestrzeniach szczególnie przydatne będą szafki wiszące, które zagwarantują nam więcej miejsca do przechowywania i eksponowania poszczególnych przedmiotów. Do wyboru dostępne są również szafki kolumnowe wyposażone w półki lub otwarte miejsca przeznaczone do zabudowy sprzętów kuchennych. Jeśli są Państwo zainteresowani kuchnią modernistyczną wykonaną w stylu minimalistycznym, warto sięgnąć po moduły z szafkami zamkniętymi lub z szafkami otwartymi. Te pierwsze świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy wszystkie przybory i produkty spożywcze nie są najlepiej uporządkowane, natomiast rozwiązanie drugie pozwoli Państwu na wyeksponowanie cennych akcesoriów — dodatkowo zawsze będą one na wyciągnięcie ręki.


nowoczesne meble kuchenne


Co obejmuje system modułowy?

Zestawy mebli kuchenny zawierają niemal wszystkie modele szafek, które są dostępne na rynku. Jednym z takich rozwiązań są meble kuchenne MODENA, dzięki którym każde pomieszczenie zyska unikalny charakter. W jego skład wchodzą m.in.: MD19/D80Z szafka dolna pod zlew, MD16/D60S1 szafka dolna L/P 60, MD13/D40S1 szafka dolna L/P 40, MD17/D60P szafka dolna piekarnik 60, MD8/G60W szafka górna witryna 60, MD3/G40 szafka górna L/P 40, oraz MD9/G80W szafka górna witryna 80. Wszystkie elementy zestawu wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i perfekcyjnym wykończeniem. MODENA 2.40 dostępna jest w wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z powodzeniem dopasują go państwa do aranżacji określonego wnętrza. Wybierając szafki kuchenne modułowe, mogą Państwo urządzić kuchnię w sposób kompletny — modernistyczny i praktyczny.

komentarze

Średnia ocena: /5 na podstawie 1 opinii
Waldek
Szafki kuchenne modułowe to rozwiązanie, które pozwoli zagospodarować każdą przestrzeń i nie ukrywajmy jest dużo tańsze jak meble robione na wymiar przez stolarza. Do mojej kuchni, na stronie sklepu udało się dobrać kompletny zestaw przez co jeszcze troszkę zaoszczędziłem.
dodaj komentarz
koszyk
lp nazwa produktu ilość cena usuń
1 PLN
suma
0.00 PLN